Lavilla Velvet Loveseat
SKU
611Grey-L
- Vendor
- Meridian Furniture
- Regular price
- $909.99
- Sale price
- $909.99
- Regular price
-
$1,470.00 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Adding product to your cart
Transform your living space into an elegant dream with this Lavilla cream velvet loveseat. Soft velvet upholstery and plush cushions please the senses, while its roomy design provides ample room for you to rest. Curved arms offer support while you sit and sip your favorite hot tea or read a good book, and gold legs complement the dreamy cream-colored upholstery, making this chair the embodiment of perfection for any contemporary living room, bedroom, or den. Plush Cream Velvet Gold Legs Curved Arms
You may also like
-
- Regular price
- $943.80
- Sale price
- $943.80
- Regular price
-
$1,226.94 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $930.60
- Sale price
- $930.60
- Regular price
-
$1,209.78 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,485.84
- Sale price
- $1,485.84
- Regular price
-
$1,931.59 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,477.30
- Sale price
- $1,477.30
- Regular price
-
$1,920.49 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,015.96
- Sale price
- $1,015.96
- Regular price
-
$1,320.75 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $589.16
- Sale price
- $589.16
- Regular price
-
$765.91 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $759.99
- Sale price
- $759.99
- Regular price
-
$1,230.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $889.99
- Sale price
- $889.99
- Regular price
-
$1,440.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,099.99
- Sale price
- $1,099.99
- Regular price
-
$1,785.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $839.99
- Sale price
- $839.99
- Regular price
-
$1,365.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $729.99
- Sale price
- $729.99
- Regular price
-
$1,185.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $689.99
- Sale price
- $689.99
- Regular price
-
$1,125.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device